Personalista, mzdová účetní Trhový Štěpánov

Poukázky do wellness (vířivka, masáž) Kurz anglického jazyka Nestereotypní a zajímavá práce

Náplň práce

Vedení personální práce v podniku, tvorba vnitřních předpisů týkající se personální oblasti, systému odměňování a pracovně právních dokumentů organizace, zajišťování náborů a pracovně právních záležitostí ohledně vzniku, průběhu a ukončení pracovních poměrů, vedení personální evidence a souvisejících smluvních vztahů, spolupráce s vedoucími jednotlivých oddělení v oblasti personální práce, vedení cizinecké agendy, komunikace se státní správou (ÚP, OAMP), kontrola dodržování předepsaného docházkového systému svěřeného úseku, zpracování podkladů pro mzdy za svěřená střediska, zadávání podkladů mezd za svěřená střediska.

Mzdové rozpětí

od 35 000 Kč / měsíc

Nabízíme

  • Práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
  • Pravidelný měsíční příjem
  • Možnost kariérního růstu
  • Důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu.
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Přátelský kolektiv
  • Prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou

Benefity

  • Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
  • Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Poukázky do wellness (vířivka, masáž)

Požadujeme

středoškolské vzdělání nebo VŠ (ekonomického směru výhodou), vhodné i pro absolventy, praxe v oboru výhodou, zodpovědnost, flexibilita, ochota učit se

  • Znalost práce na PC
  • Spolehlivost
  • Pracovní flexibilitu
  • Samostatnost

Kontakt

Smetanová Lenka
personalista

Telefon: 318 922 144 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
E-mail: mzdyts@rabbit.cz

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Personalista, mzdová účetní
Místo pracoviště:
Trhový Štěpánov
Pracovní doba / směnnost:
1 směna
Směnnost:
jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah:
HPP
Minimální vzdělání:
střední odborné s maturitou
Nástup:
ihned / dle dohody
Pracovní poměr:
Pracovní smlouva
Mzdové rozpětí:

Místo výkonu práce: Trhový Štěpánov

main_title

vedení společnosti RABBIT

Výhodou je

  • předchozí působení v oboru

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás.

* povinné položky