TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV a.s.
RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.
Sokolská 302
Trhový Štěpánov
257 63
Korespondenční adresa:
RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.

Nádražní 401
Trhový Štěpánov
257 63
tel.: 318 922 111
fax: 318 922 112
rabbit@rabbit.cz
www.rabbit.cz

vlajka
Veškeré produkty v našem sortimentu pocházejí pouze z českých chovů !

Podniky hospodařící na půdě

 Rostlinná výroba

V rostlinné výrobě produkujeme na 15 500 ha zemědělské půdy obiloviny pro zajištění výroby krmných směsí;tj. pšenici ozimou a jarní , ječmen ozimý a kukuřici.
Jako tržní plodiny pěstujeme řepku ozimou, ječmen jarní k výrobě sladu, mák a trávy na semeno. Nejvýznamnější podíl je u řepky ozimé , která se pěstuje na více než  2 000 ha zemědělské půdy, což představuje téměř 13%.
Část zemědělské půdy je využívána  na krmné plodiny jako jsou  kukuřice na siláž, jetel na  senáž  a trávy na seno a senáž.
Výsledky v rostlinné výrobě  se v posledních letech  pohybují na velmi dobré úrovni, obiloviny kolem 8 t/ ha; řepka  4 t/ ha; mák 1,1 t / ha. Ke zvyšování výnosů se využívá nejnovějších poznatků ve výživě a ochraně rostlin a nejmodernější technologie ke zpracování půdy  a dokonalé agrotechnice.

 ZD Trhový Štěpánov a.s.

Hospodaří na výměře cca 3000 ha zemědělské půdy. Specializují se výrobu mléka, drůbežího masa v živočišné výrobě a produktů obilovin řepky a máků v rostlinné výrobě. Patří mezi podniky z nejlepšími výsledky ve skupině

OLYMPUS DIGITAL CAMERA ZDTS-letecky-velky OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DZS Struhařov a.s.

Hospodaří na výměře více než 4500 ha zemědělské půdy. Specializuje se na výrobu mléka, drůbežího masa, hovězího masa v živočišné výrobě a produkcí obilovin, řepky a máku rostlinné výrobě. Patří mezi podniky s nejvyšším tempem rozvoje a výbornými výsledky hlavně v rostlinné výrobě pěstováním řepky, máku a sladovnického ječmene.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA DZSStruharov-letecky-velky OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ZES Křivsoudov s.r.o.

Hospodaří na výměře cca 900 ha zemědělské půdy. Specializuje se na výrobu mléka, drůbežího masa. Jde o podnik nejvyšším progresem vývoje užitkovosti dojnic.

křisoudov

ZP Keblov a.s.

Hospodaří na výměře cca 1000 ha zemědělské půdy. Specializuje se na výrobu mléka, kde patří mezi nejlepší podniky nejen ve skupině ale i v ČR. V rostlinné výrobě je významným pěstitelem řepky a máku.

keblov3 keblov2 keblov1

První zemědělská Ratměřice s.r.o.

Hospodaří na výměře cca 1900 ha zemědělské půdy. Specializuje se na chov krav bez tržní produkce a výkrm masných plemen skotu. V rostlinné výrobě pěstuje z tržních plodin hlavně řepku, mák, žito a trávy na semeno.

ratmerice2 ratmerice1

Agro Poříčí s.r.o.

Hospodaří na výměře cca 1700 ha zemědělské půdy. Specializuje se v živočišné výrobě na výkrm masných plemen skotu. V rostlinné výrobě pěstuje z tržních plodin sladovnický ječmen, řepku, mák a žito. Patří k podnikům s dynamicky se rozvíjející rostlinnou výrobou.

agro_porici3 agro_porici2 agro_porici1

SPZV Ostředek a.s.

Hospodaří na výměře cca 1600 ha zemědělské půdy. V živočišné výrobě se specializují na chov krav bez tržní produkce, výkrm masného skotu a výkrm kuřit. V rostlinné výrobě na produkci žita, máku a řepky.

Pivkovice a.s.

Hospodaří na výměře cca 900 ha zemědělské půdy. Specializuje se na produkci mléka, kde došlo k největším rekonstrukcím od chovu telat přes jalovice až k dojnicím.

pivkovice2 pivkovice1