TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV a.s.
RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.
Sokolská 302
Trhový Štěpánov
257 63
Korespondenční adresa:
RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.

Nádražní 401
Trhový Štěpánov
257 63
tel.: 318 922 111
fax: 318 922 112
rabbit@rabbit.cz
www.rabbit.cz

vlajka
Veškeré produkty v našem sortimentu pocházejí pouze z českých chovů !

Provozy

Provoz Trhový Štěpánov

Provoz zpracovává 35 – 45 000 ks drůbeže v jedné směně, má k dispozici bourací linku s kapacitou 4 – 5000 ks za hodinu, kalibrovací zařízení jednotlivých dílů o výkonu 180 kusů za minutu a balící zařízení do strečové fólie, stroje na vakuové balení včetně ochranné atmosféry, balící stroje na balení do misek v ochranné atmosféře.

Na provoze se vyrábí rozsáhlý sortiment polotovarů a expedicí je zajišťována rozsáhlá distribuce vlastní produkce i produkce dalšího sortimentu ostatních provozů, dalších zpracovatelských podniků ve skupině a mražených výrobků.

Provoz Jevíčko

Provoz zpracovává 35 – 40 000 kusů drůbeže, v jedné směně má k dispozici obdobná zařízení jako v Trhovém Štěpánově s výjimkou výroby polotovarů, rozsáhlé distribuce další produkce a nakoupeného zboží. Je provozem, který pokrývá zákazníky na Moravě, převážně ve střední části.

Jevicko

Provoz Kasejovice

Činností provozu je porážka a zpracování králičího masa. Tato činnost byla u zrodu firmy a z ní byl odvozen název firmy. Kapacita ročního zpracování v jedné směně je cca 1,5 mil.kusů králíků. Vyrobená produkce je v současné době ze 15 – 20% exportována převážně do zemí SRN, Belgie, Holandska, Rakouska, Slovenska a atd, 80 – 85 % má odbyt na domácím trhu. Více než 97 % králíků pochází z faremních chovů s řízenou výživou a velmi dobrých hygienických podmínek. Nákup živých králíků je z vlastního chovu, kde je kolem 3000 kusů základního stáda a z chovů v České republice, Polsku a Slovensku. Kůže, jako vedlejší produkt, jsou zamrazovány a sušeny. Prodej mražených je většinou do Číny a sušených kůží do Belgie či v Tuzemsku.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Provoz Čáslav – činnost v tomto provoze byla přerušena a přesunuta do dceřiné společnosti SKALIČAN a.s.

Produkuje uzenářské výrobky jako jsou měkké uzeniny, uzená masa z vepřového, hovězího, drůbežího a králičího masa a trvanlivé uzeniny. Denní produkce se pohybuje od 15 do 18 tun uzenářských výrobků. V současné době se začíná s výrobou konzerv v plastových obalech. Výrobky z provozů Čáslav jdou z 80 – 90 % do vlastní maloobchodní sítě.
caslav-budova-velky OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Provoz Hroznětín

Zajišťují pro celý Rabbit i podniky ve skupině zamražování produkce při teplotě -36°C a skladování při teplotě -18°C.

Současná kapacita skladů je 17 000 m3. Předpokládá se modernizovat další skladovací prostory na chlazené a mražené zboží a jejich i komerční využívání.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA